-25%

Колодки гальмівні передні Citroen C-Elysee 12-/Peugeot 308 13-
1 292 ₴
969 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B111307
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
CITROEN/PEUGEOT:1608691380/1610699280
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111307 |
| Товщина [мм] | 18.7 |
| Ширина (мм) | 132.8 |
| Висота 1 [мм] | 59.9 |
| Висота 2 [мм] | 52.6 |
CITROEN/PEUGEOT:1608691380/1610699280
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111307 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 132.8 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴
