Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111173 застосування до авто :
-Kia:Sorento I
MOBIS:581013EE00/581013EU00
B111173 застосування до авто :
-Kia:Sorento I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111173 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Висота [мм] | 60 |
| Товщина [мм] | 17.3 |
| Довжина [мм] | 155 |
| Обмеження виробника | SUMITOMO |
| EAN | 5901225767370 |
MOBIS:581013EE00/581013EU00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111173 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 155 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Висота | 60 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

