
Підшипник маточини передній Renault Megane 1.5-1.9 DCI 03-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: W413293
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
W413293 застосування до авто :
-Renault:Clio III,GrandScenic II,Megane II,Modus,Scenic II,Twingo II,(CN,GN),Wind
Аналоги запчастини:7701207676/7701210111/8200893832
W413293 застосування до авто :
-Renault:Clio III,GrandScenic II,Megane II,Modus,Scenic II,Twingo II,(CN,GN),Wind
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | W413293 |
| Сторона встановлення | передній міст |
| Ширина (мм) | 39 |
| Внутрішній діаметр | 42 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 77 |
| EAN | 5901225771827 |
Аналоги запчастини:7701207676/7701210111/8200893832
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | W413293 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Wind, Scenic, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
