-25%

Колодки гальмівні передні Opel Signum/Vectra C 1.8/1.9Cdti
1 275 ₴
956,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B110584
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110584 застосування до авто :
-Fiat:Croma,(194)
-Opel:Astra(H),Signum,Vectra(C),Zafira(B)
-SAAB:9
-3, I,9
-3, II,9
-3X(9440)
Аналоги запчастини:93183728/1605113/1605139/1605282/1605283/1605972/1605975/12800120/12803551/93166943/1012800120/93183729/93172174/93175378/93172950/93166798/FIAT/LANCIA:71772211/77363604/77364224/GM:1605094/1605095/1605098/1605136/1605137/93176121/93186003/SAAB:12765397/93185751/SCANIA:12800120/12803551/HOLDEN:93175378
B110584 застосування до авто :
-Fiat:Croma,(194)
-Opel:Astra(H),Signum,Vectra(C),Zafira(B)
-SAAB:9
-3, I,9
-3, II,9
-3X(9440)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110584 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 155.1 |
| Висота [мм] | 69.9 |
| Товщина [мм] | 20 |
| Гальмівна система | TEVES |
| EAN | 5901225710802 |
Аналоги запчастини:93183728/1605113/1605139/1605282/1605283/1605972/1605975/12800120/12803551/93166943/1012800120/93183729/93172174/93175378/93172950/93166798/FIAT/LANCIA:71772211/77363604/77364224/GM:1605094/1605095/1605098/1605136/1605137/93176121/93186003/SAAB:12765397/93185751/SCANIA:12800120/12803551/HOLDEN:93175378
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110584 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, 9-3X, Zafira, Croma, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,25 ₴
