
Колодки гальмівні передні Lexus IS C, IS II, IS III 2.2D-3.5 10.05-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111256
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111256 застосування до авто :
-Lexus:IS II,IS III
TOYOTA/LEXUS:0446553020/0446553040
B111256 застосування до авто :
-Lexus:IS II,IS III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111256 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 154.6 |
| Висота [мм] | 59.5 |
| Товщина [мм] | 17 |
| EAN | 5901225779830 |
TOYOTA/LEXUS:0446553020/0446553040
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111256 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 154.6 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | IS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
