-25%

Колодки гальмівні передні Fiat Doblo/Lancia Delta III 1.9 D Multijet 01/09-
1 224 ₴
918 ₴
- Готово до відправки
- Код: B111024
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111024 застосування до авто :
-Fiat:Doblo I,(223,119),Doblo II,(152,263)
-Opel:Combo(D)
Аналоги запчастини:77365396/77365796/77365311/77364929/GM:1605164/95511378
B111024 застосування до авто :
-Fiat:Doblo I,(223,119),Doblo II,(152,263)
-Opel:Combo(D)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111024 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 20 |
| Ширина (мм) | 156.3 |
| Висота [мм] | 71.5 |
| Ширина 1 [мм] | 155.1 |
| Висота 1 [мм] | 69 |
| Гальмівна система | Teves |
| EAN | 5901225754677 |
Аналоги запчастини:77365396/77365796/77365311/77364929/GM:1605164/95511378
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111024 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Delta, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 918 ₴
