
Колодки гальмівні передні Hynday Tucson 01-/Sonata 04-/Elantra 06-11
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B110879
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110879 застосування до авто :
-Hyundai:Coupe I,Coupe II,Elantra IV,Sonata IV,(EF),Sonata V,(NF),Tiburon(RD),Tucson I
-Kia:Magentis I,Magentis II,Soul I,Soul II,Sportage II
MOBIS:581011FE00/581012CA10/581012CA20/581012EA10/581012EA11/581012GB00/5810138A80/5810138A81/581013CA70/581013CA80/581013KA40/581011FA50/581012CA11/581012DA11/581012EA21/581012EA30/581012HA10/5810138A90/581011FE01/5810129A70/581012GA01/581012KA10/5810138A60/581013CA20
B110879 застосування до авто :
-Hyundai:Coupe I,Coupe II,Elantra IV,Sonata IV,(EF),Sonata V,(NF),Tiburon(RD),Tucson I
-Kia:Magentis I,Magentis II,Soul I,Soul II,Sportage II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110879 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 131.6 |
| Висота [мм] | 60 |
| Товщина [мм] | 16.9 |
| Гальмівна система | MANDO |
| EAN | 5901225711830 |
MOBIS:581011FE00/581012CA10/581012CA20/581012EA10/581012EA11/581012GB00/5810138A80/5810138A81/581013CA70/581013CA80/581013KA40/581011FA50/581012CA11/581012DA11/581012EA21/581012EA30/581012HA10/5810138A90/581011FE01/5810129A70/581012GA01/581012KA10/5810138A60/581013CA20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110879 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 131.5 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Висота | 60.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Coupe, Magentis, Sonata, Soul, Tucson, Elantra, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
