
Колодки гальмівні передні Nissan X-Trail Renault Kadjar 1.2-2.0 04.14-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111405
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111405 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111405 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 142 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 59.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
