-25%

Колодки гальмівні передні Skoda Fabia 99-
1 190 ₴
892,50 ₴
- В наявності
- Код: B110924
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110924 застосування до авто :
-Seat:Cordoba,Ibiza IV
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Praktik,Roomster
-Volkswagen:Polo IV
Аналоги запчастини:6Q0698151A/VAG:SK6Q0698151A
B110924 застосування до авто :
-Seat:Cordoba,Ibiza IV
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Praktik,Roomster
-Volkswagen:Polo IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110924 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 131.5 |
| Висота [мм] | 62.7 |
| Товщина [мм] | 18 |
| Гальмівна система | LUCAS |
| EAN | 5901225712264 |
Аналоги запчастини:6Q0698151A/VAG:SK6Q0698151A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110924 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 131.4 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Висота | 62 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892,50 ₴
