-25%

Диск гальмівний задній Volvo S40/V40 96- 260x10
1 156 ₴
867 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B130059
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130059 застосування до авто :
-Mitsubishi:Carisma,SpaceStar I
-Volvo:S40 I,V40 I
Аналоги запчастини:MB699288/MB699289/MR913846/MR249356/30872940/308729409/PROTON:PW820195
B130059 застосування до авто :
-Mitsubishi:Carisma,SpaceStar I
-Volvo:S40 I,V40 I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130059 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 10 |
| Діаметр [мм] | 260 |
| Фаска 2 [мм] | 114.3 |
| Кількість отворів | 4 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8.4 |
| Висота [мм] | 41 |
| EAN | 5901225723741 |
Аналоги запчастини:MB699288/MB699289/MR913846/MR249356/30872940/308729409/PROTON:PW820195
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130059 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Висота | 41 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, Lancer, Carisma, Space Star |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴
