-25%

Колодки гальмівні передні VW T4 90- з датч.
1 190 ₴
892,50 ₴
- В наявності
- Код: B110799
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110799 застосування до авто :
-Volkswagen:TransporterT4
Аналоги запчастини:7D0698151C/7D0698151H
B110799 застосування до авто :
-Volkswagen:TransporterT4
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110799 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 91.5 |
| Висота [мм] | 79.8 |
| Товщина [мм] | 17.7 |
| Гальмівна система | LUCAS |
| EAN | 5901225711304 |
Аналоги запчастини:7D0698151C/7D0698151H
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110799 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 91.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 91.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 80 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 81.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892,50 ₴
