
Диск гальмівний передній (236x20) Chevrolet Aveo R13/Opel Astra F, Kadett E
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B130647
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130647 застосування до авто :
-Chevrolet:Aveo(T250),Spark(M300)
GM:96471274/96574633
B130647 застосування до авто :
-Chevrolet:Aveo(T250),Spark(M300)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130647 |
| Внутрішній діаметр | 123 |
| Діаметр [мм] | 236 |
| Кількість отворів | 6 |
| Висота [мм] | 41 |
| Діаметр центрування [мм] | 59 |
| ∅ отвору [мм] | 12.4 |
| Фаска 2 [мм] | 100 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 20 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18 |
GM:96471274/96574633
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130647 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Висота | 41 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
