-25%

Колодки гальмівні передні Audi A3 1.9TDI 96-/Skoda Octavia 1.4-1.9TDI/ 2.0I 00-
1 156 ₴
867 ₴
- В наявності
- Код: B110690
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110690 застосування до авто :
-Audi:A2(8Z0),A3(8L1),A3(8P1,8PA,8P7)
-Fiat:Doblo I,(223,119)
-Seat:Altea(5P1),AlteaXL(5P5,5P8),Ibiza IV,Ibiza V,Leon I,Leon II,Toledo II,Toledo III
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Octavia(A5),Octavia,(A4,Tour),Praktik,Roomster,Yeti
-Volkswagen:Beetle(5C1,5C7),Beetle(9C1,1C1,1Y7),Bora,Caddy III,Golf IV,Golf V,Golf VI,GolfPLUS,Jetta,PassatB6(3C2,3C5),Polo IV,Touran I
Аналоги запчастини:1J0698151G/1K0698151A/1J0698151D/1J0698151F/1J0698151E/1K0698151D/VAG:1K0698151K/8Z0698151A/1K0698151F/1K0698151J/JZW698151
B110690 застосування до авто :
-Audi:A2(8Z0),A3(8L1),A3(8P1,8PA,8P7)
-Fiat:Doblo I,(223,119)
-Seat:Altea(5P1),AlteaXL(5P5,5P8),Ibiza IV,Ibiza V,Leon I,Leon II,Toledo II,Toledo III
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Octavia(A5),Octavia,(A4,Tour),Praktik,Roomster,Yeti
-Volkswagen:Beetle(5C1,5C7),Beetle(9C1,1C1,1Y7),Bora,Caddy III,Golf IV,Golf V,Golf VI,GolfPLUS,Jetta,PassatB6(3C2,3C5),Polo IV,Touran I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110690 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 146 |
| Висота [мм] | 54.7 |
| Товщина [мм] | 19.9 |
| Гальмівна система | TEVES |
| EAN | 5901225711151 |
Аналоги запчастини:1J0698151G/1K0698151A/1J0698151D/1J0698151F/1J0698151E/1K0698151D/VAG:1K0698151K/8Z0698151A/1K0698151F/1K0698151J/JZW698151
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110690 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Caddy, Polo, Roomster, Toledo, Jetta, Fabia, Octavia, A3, New Beetle, Leon, Golf, Yeti, A2, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴
