-25%

Колодки гальмівні передні Fiat Palio Weekend, Punto, Strada 1.2-1.9D 04.96-
1 139 ₴
854,25 ₴
- В наявності
- Код: B110170
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110170 застосування до авто :
-Fiat:Albea(178),Palio,(178BX),Punto(188),Strada,(178E)
Аналоги запчастини:71738151/71738152/77362177/77362180/9948131/77362178/FIAT/LANCIA:0000009949125/9948038/9949124/77362205/77363496
B110170 застосування до авто :
-Fiat:Albea(178),Palio,(178BX),Punto(188),Strada,(178E)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110170 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 151.5 |
| Висота [мм] | 52.5 |
| Товщина [мм] | 17 |
| Гальмівна система | TEVES |
| EAN | 5901225709677 |
Аналоги запчастини:71738151/71738152/77362177/77362180/9948131/77362178/FIAT/LANCIA:0000009949125/9948038/9949124/77362205/77363496
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110170 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 151.3 мм |
| Товщина | 18.1 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Punto, Palio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854,25 ₴
