-25%

Колодки гальмівні передні Lexus RX 08-/Toyota Rav 4 12-
1 139 ₴
854,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: B111346
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111346 застосування до авто :
-Lexus:NX,RX III
-Toyota:RAV4(CA40)
TOYOTA/LEXUS:044650E010/0446548150/0446548160/0446548170/0446548190/044650E020
B111346 застосування до авто :
-Lexus:NX,RX III
-Toyota:RAV4(CA40)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111346 |
| Ширина (мм) | 167 |
| Товщина [мм] | 17.5 |
| Висота [мм] | 59.4 |
| Сторона встановлення | Задній міст |
TOYOTA/LEXUS:044650E010/0446548150/0446548160/0446548170/0446548190/044650E020
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111346 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 167 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Висота | 59.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Camry, NX, RAV4, Highlander, RX, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854,25 ₴
