-25%

Колодки гальмівні задні дискові VW Multivan, T5 1.9TDI/2.5TDI/3.2i V6 4-motion 04.03-11.09
1 122 ₴
841,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: B111133
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111133 застосування до авто :
-Volkswagen:Multivan V,TransporterT5
Аналоги запчастини:7H8698451
B111133 застосування до авто :
-Volkswagen:Multivan V,TransporterT5
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111133 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 19.1 |
| Ширина 1 [мм] | 141.3 |
| Ширина 2 [мм] | 140.7 |
| Гальмівна система | ATE |
| Висота 1 [мм] | 50.9 |
| Висота 2 [мм] | 53.9 |
| EAN | 5901225773104 |
Аналоги запчастини:7H8698451
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111133 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 841,50 ₴
