-25%

Колодки гальмівні передні Renault Megane 1.9 dCi 08-/Renault Duster 10- (+ ABS)
1 139 ₴
854,25 ₴
- В наявності
- Код: B111037
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111037 застосування до авто :
-Dacia:Dokker(FE,KE),Duster(HS),Lodgy
-Renault:Captur,Fluence,GrandScenic III,(JZ0),Megane III,Scenic III
Аналоги запчастини:440603905R/410605961R/410607115R/8660000781/NISSAN:4106000Q1B/4106000Q1C/DACIA:410607115R/8660000781
B111037 застосування до авто :
-Dacia:Dokker(FE,KE),Duster(HS),Lodgy
-Renault:Captur,Fluence,GrandScenic III,(JZ0),Megane III,Scenic III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111037 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18 |
| Ширина (мм) | 155.2 |
| Висота [мм] | 64.7 |
| Висота 1 [мм] | 59.4 |
| Гальмівна система | ATE |
| EAN | 5901225762887 |
Аналоги запчастини:440603905R/410605961R/410607115R/8660000781/NISSAN:4106000Q1B/4106000Q1C/DACIA:410607115R/8660000781
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111037 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Scenic, Dokker, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854,25 ₴
