-25%

Колодки гальмівні передні Opel Calibra A, Vectra A, Omega B
1 003 ₴
752,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B110265
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110265 застосування до авто :
-Opel:Calibra,Omega(B),Vectra(A)
-SAAB:900
Аналоги запчастини:1605003/1605855/4467049/4646899/90443873/GM:9192123/SAAB:4483723/4648457
B110265 застосування до авто :
-Opel:Calibra,Omega(B),Vectra(A)
-SAAB:900
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110265 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 155.2 |
| Висота [мм] | 70.6 |
| Товщина [мм] | 17.1 |
| Гальмівна система | TEVES |
| EAN | 5901225710185 |
Аналоги запчастини:1605003/1605855/4467049/4646899/90443873/GM:9192123/SAAB:4483723/4648457
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110265 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra, Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 752,25 ₴
