-25%

Колодки гальмівні передні Dacia Logan/Renault 07-
1 173 ₴
879,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: B111214
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111214 застосування до авто :
-Dacia:Logan(LS),LoganMCV I,Sandero(BS)
-Renault:Logan
Аналоги запчастини:6001549803
B111214 застосування до авто :
-Dacia:Logan(LS),LoganMCV I,Sandero(BS)
-Renault:Logan
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111214 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина 1 [мм] | 151.3 |
| Висота 1 [мм] | 52.5 |
| Ширина 2 [мм] | 150.1 |
| Висота 2 [мм] | 52.5 |
| Товщина [мм] | 17.5 |
| Гальмівна система | ATE |
| EAN | 5901225775139 |
Аналоги запчастини:6001549803
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111214 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 151.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 150.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879,75 ₴
