-25%

Колодки гальмівні задні дискові з датчиком VAG T4 97-
1 105 ₴
828,75 ₴
- В наявності
- Код: B110901
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110901 застосування до авто :
-Ford:Galaxy
-Seat:Alhambra I
-Volkswagen:Sharan I,TransporterT4
Аналоги запчастини:YM212M008BA/7D0698451F/7D0698451B/FORD:1345339/5M212M008BB/VAG:7M3698451D/7M3698451F/7D0698451C
B110901 застосування до авто :
-Ford:Galaxy
-Seat:Alhambra I
-Volkswagen:Sharan I,TransporterT4
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110901 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 94.8 |
| Висота [мм] | 51.2 |
| Товщина [мм] | 15.7 |
| Гальмівна система | LUCAS |
| EAN | 5901225712035 |
Аналоги запчастини:YM212M008BA/7D0698451F/7D0698451B/FORD:1345339/5M212M008BB/VAG:7M3698451D/7M3698451F/7D0698451C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110901 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 94.7 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Висота | 50.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Alhambra, Galaxy, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828,75 ₴
