
Диск гальмівний передній VW Golf2/3/Vento Audi 80 Seat Toled
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B130007
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130007 застосування до авто :
-Audi:80B2,COUPE
-Seat:Cordoba,Ibiza II,Ibiza III,Toledo I
-Volkswagen:Caddy I,Golf I,Golf II,Golf III,Jetta,Polo III,PoloClassic,Vento
Аналоги запчастини:321615301/839615301/175615301/VAG:171615301/171615301V/3256153012/ZBA615301
B130007 застосування до авто :
-Audi:80B2,COUPE
-Seat:Cordoba,Ibiza II,Ibiza III,Toledo I
-Volkswagen:Caddy I,Golf I,Golf II,Golf III,Jetta,Polo III,PoloClassic,Vento
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130007 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 11.9 |
| Діаметр [мм] | 239 |
| Фаска 2 [мм] | 100 |
| Кількість отворів | 4 |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Висота [мм] | 35 |
| EAN | 5901225713124 |
Аналоги запчастини:321615301/839615301/175615301/VAG:171615301/171615301V/3256153012/ZBA615301
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130007 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Висота | 35.4 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Coupe, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
