-25%

Колодки гальмівні передні Hyundai Avante/Elantra/Lantra/Lavita/Matrix 3
1 088 ₴
816 ₴
- Готово до відправки
- Код: B111249
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111249 застосування до авто :
-Hyundai:Elantra III,Matrix
MOBIS:581012DA60/581012DA40/5810117A00/5810117A010/5810117A10/5810129B10/581012D050/581012DA00/581012DA30/581012FA01/581012SA31/58101M2A02/581012DA31
B111249 застосування до авто :
-Hyundai:Elantra III,Matrix
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111249 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 137.3 |
| Висота [мм] | 63.5 |
| Товщина [мм] | 17 |
| Гальмівна система | Mando |
| EAN | 5901225779762 |
MOBIS:581012DA60/581012DA40/5810117A00/5810117A010/5810117A10/5810129B10/581012D050/581012DA00/581012DA30/581012FA01/581012SA31/58101M2A02/581012DA31
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111249 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 137.3 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Висота | 63.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Cerato, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴
