-25%

Колодки гальмівні передні Renault Megane II 1.4I 02.02-
1 020 ₴
765 ₴
- В наявності
- Код: B110928
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110928 застосування до авто :
-Renault:Megane II
Аналоги запчастини:7701207673/410609192R
B110928 застосування до авто :
-Renault:Megane II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110928 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 122.9 |
| Висота [мм] | 54.3 |
| Товщина [мм] | 17.7 |
| Гальмівна система | BOSCH |
| EAN | 5901225712301 |
Аналоги запчастини:7701207673/410609192R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110928 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 122.8 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Висота | 54.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴
