Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120966 застосування до авто :
-Audi:Q7(4M)
-Bentley:Bentayga
Аналоги запчастини:4M0127177BTURK
A120966 застосування до авто :
-Audi:Q7(4M)
-Bentley:Bentayga
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120966 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 92 |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 103 |
| Висота [мм] | 122 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з прокладкою |
Аналоги запчастини:4M0127177BTURK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120966 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 122 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Bentayga, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

