-25%

Підшипник маточини переднійVW T4 96- (від №.куз.70-T-200 001)
1 020 ₴
765 ₴
- Готово до відправки
- Код: W413081
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
W413081 застосування до авто :
-Volkswagen:TransporterT4
Аналоги запчастини:701498625/7D0498625/VAG:701501287D/7D0498625
W413081 застосування до авто :
-Volkswagen:TransporterT4
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | W413081 |
| Сторона встановлення | передній міст |
| Ширина (мм) | 45 |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| EAN | 5901225771209 |
Аналоги запчастини:701498625/7D0498625/VAG:701501287D/7D0498625
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | W413081 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴
