-25%

Колодки гальмівні передні Citroen C2 C3 1.1 8V (LUC)
1 003 ₴
752,25 ₴
- В наявності
- Код: B110100
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110100 застосування до авто :
-Citroën:C2,C3 I,C3 II
Аналоги запчастини:425345/425369/425384/425236/425258/CITROEN/PEUGEOT:E172285
B110100 застосування до авто :
-Citroën:C2,C3 I,C3 II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110100 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 122.7 |
| Висота [мм] | 52.4 |
| Товщина [мм] | 19 |
| Гальмівна система | LUCAS |
| EAN | 5901225709387 |
Аналоги запчастини:425345/425369/425384/425236/425258/CITROEN/PEUGEOT:E172285
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110100 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 122.6 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 53.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, C2, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 752,25 ₴
