-25%

Колодки гальмівні передні Honda Civic 06-
1 044 ₴
783 ₴
- В наявності
- Код: B111182
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111182 застосування до авто :
-Honda:Civic VIII,(FD,FA,FN,FK)
Аналоги запчастини:45022SMGE00/45022SMGE01/HONDA:45022SMGE50
B111182 застосування до авто :
-Honda:Civic VIII,(FD,FA,FN,FK)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111182 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 131.5 |
| Висота [мм] | 55.7 |
| Товщина [мм] | 17.4 |
| EAN | 5901225767462 |
Аналоги запчастини:45022SMGE00/45022SMGE01/HONDA:45022SMGE50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111182 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 131.5 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Висота | 55.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴
