-25%

Колодки гальмівні задні дискові Fiat Ducato 02-
1 044 ₴
783 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B110093
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110093 застосування до авто :
-Citroën:Jumper I,(230P,230L),Jumper II,(244)
-Fiat:Ducato(230,230L) I,Ducato(244) II
-Peugeot:Boxer(U3),Boxer(U5)
Аналоги запчастини:425247/9949407/9949408/425246/CITROEN/PEUGEOT:425245/425459/425468/425244/FIAT/LANCIA:77362216/77364859/9949362/9949517
B110093 застосування до авто :
-Citroën:Jumper I,(230P,230L),Jumper II,(244)
-Fiat:Ducato(230,230L) I,Ducato(244) II
-Peugeot:Boxer(U3),Boxer(U5)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110093 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 109.5 |
| Висота [мм] | 49.8 |
| Товщина [мм] | 20 |
| Гальмівна система | BREMBO |
| EAN | 5901225709356 |
Аналоги запчастини:425247/9949407/9949408/425246/CITROEN/PEUGEOT:425245/425459/425468/425244/FIAT/LANCIA:77362216/77364859/9949362/9949517
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110093 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 109.6 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Висота | 50 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴
