-25%

Колодки гальмівні задні дискові VW Touareg 2.5Tdi-5.0V10 10.02-
1 008 ₴
756 ₴
- В наявності
- Код: B111140
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111140 застосування до авто :
-Volkswagen:Touareg I
Аналоги запчастини:7L6698451B
B111140 застосування до авто :
-Volkswagen:Touareg I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111140 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 86.8 |
| Висота [мм] | 70.1 |
| Товщина [мм] | 17.1 |
| Гальмівна система | Brembo |
| EAN | 5901225767035 |
Аналоги запчастини:7L6698451B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111140 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 86.8 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Висота | 70.1 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴
