
Колодки гальмівні задні дискові Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi 12-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111347
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111347 застосування до авто :
-Hyundai:GrandSantaFe,SantaFe II,SantaFe III
-Kia:Sorento II
MOBIS:583023NA90/583023NA91/583022JA00/583022PA70/583022WA70/583023MA00/583023MA01/583023NA00/583024DU02
B111347 застосування до авто :
-Hyundai:GrandSantaFe,SantaFe II,SantaFe III
-Kia:Sorento II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111347 |
| Ширина (мм) | 117 |
| Товщина [мм] | 15.8 |
| Висота [мм] | 48.4 |
| Сторона встановлення | Задній міст |
MOBIS:583023NA90/583023NA91/583022JA00/583022PA70/583022WA70/583023MA00/583023MA01/583023NA00/583024DU02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111347 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 117 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Висота | 48.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
