
Колодки гальмівні передні Toyota Yaris 1.0 VVT-i,1.3 VVT-i,D-4D
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B110980
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110980 застосування до авто :
-Toyota:Yaris II,(P9)
Аналоги запчастини:446552200/446552260/TOYOTA/LEXUS:0446552200/0446552260/GREATWALL:3501140G08
B110980 застосування до авто :
-Toyota:Yaris II,(P9)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110980 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 122.7 |
| Висота [мм] | 49.6 |
| Товщина [мм] | 17.5 |
| Гальмівна система | AKEBONO |
| Довжина [мм] | 122.7 |
| EAN | 5901225727794 |
Аналоги запчастини:446552200/446552260/TOYOTA/LEXUS:0446552200/0446552260/GREATWALL:3501140G08
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110980 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 122.7 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Висота | 49.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
