
Колодки гальмівні задні дискові Hyundai Santa Fe II 06-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111186
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111186 застосування до авто :
-Hyundai:SantaFe I,SantaFe II
MOBIS:583022BA20/583022BA00/583022BA40/583024AA00
B111186 застосування до авто :
-Hyundai:SantaFe I,SantaFe II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111186 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 118.6 |
| Висота [мм] | 47 |
| Товщина [мм] | 15.6 |
| EAN | 5901225767509 |
MOBIS:583022BA20/583022BA00/583022BA40/583024AA00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111186 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 118.6 мм |
| Товщина | 14.9 мм |
| Висота | 47 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
