-25%

Колодки гальмівні задні Citroen C4 1.4/2.0 16V 1.6/2.0 HDI 04-
954 ₴
715,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: B111031
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111031 застосування до авто :
-Citroën:C4 I
-Peugeot:207,307
Аналоги запчастини:425340/425401/425419
B111031 застосування до авто :
-Citroën:C4 I
-Peugeot:207,307
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111031 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 16.8 |
| Ширина (мм) | 95 |
| Висота [мм] | 46.9 |
| Гальмівна система | Bosch |
| EAN | 5901225762825 |
Аналоги запчастини:425340/425401/425419
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111031 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 94.8 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Висота | 46.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307, 207 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715,50 ₴
