-25%

Фільтр паливний VAG 1.2/1.4/1.8 (з регул. тиску)
918 ₴
688,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: A110134
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A110134 застосування до авто :
-Audi:A2(8Z0),A3(8P1,8PA,8P7)
-Seat:Altea(5P1),AlteaXL(5P5,5P8),Cordoba,Ibiza IV,Leon I,Leon II,Toledo III
-Skoda:Fabia I,Octavia(A5),Praktik
-Volkswagen:Beetle(9C1,1C1,1Y7),Caddy III,Golf V,GolfPLUS,Jetta,Polo IV,Touran I
Аналоги запчастини:6Q0201511/VAG:6Q0201051/6Q0201051B/6Q0201051H/6Q0201512
A110134 застосування до авто :
-Audi:A2(8Z0),A3(8P1,8PA,8P7)
-Seat:Altea(5P1),AlteaXL(5P5,5P8),Cordoba,Ibiza IV,Leon I,Leon II,Toledo III
-Skoda:Fabia I,Octavia(A5),Praktik
-Volkswagen:Beetle(9C1,1C1,1Y7),Caddy III,Golf V,GolfPLUS,Jetta,Polo IV,Touran I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A110134 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 56 |
| Висота [мм] | 151 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 62 |
| Впускн. ∅ [мм] | 8 |
| Випускн.-⌀ [мм] | 8 |
| Тиск [бар] | 3 |
| Виконання фільтра | із вбудованим регулятором тиску |
| EAN | 5901225700612 |
Аналоги запчастини:6Q0201511/VAG:6Q0201051/6Q0201051B/6Q0201051H/6Q0201512
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A110134 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 151 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Touran, Fabia, Jetta, A3, New Beetle, Octavia, Leon, Golf, Ibiza, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688,50 ₴
