-25%

Колодки гальмівні задні дискові Nissan Qashqai II Renault Kadjar 1.2-1.6D 11.13-
900 ₴
675 ₴
- В наявності
- Код: B111369
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111369 застосування до авто :
-Nissan:Qashqai II,(J11),X
-Trail III,(T32)
-Renault:Kadjar,Koleos II,(HC)
B111369 застосування до авто :
-Nissan:Qashqai II,(J11),X
-Trail III,(T32)
-Renault:Kadjar,Koleos II,(HC)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111369 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111369 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 103.6 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Leaf, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴
