-25%

Колодки гальмівні задні дискові Ford Focus 98-
864 ₴
648 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B110219
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110219 застосування до авто :
-Ford:Fiesta,Focus
Аналоги запчастини:1425407/1075565/1107698/98AB2M008BA/98AX2M008BA/98AX2M008BB/FORD:1780884/1802317/1810990/C1BC2M008AA/C1BC2M008AB/C1BC2M008AC
B110219 застосування до авто :
-Ford:Fiesta,Focus
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110219 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 87.1 |
| Висота [мм] | 42.6 |
| Товщина [мм] | 13.9 |
| Гальмівна система | LUCAS |
| EAN | 5901225709936 |
Аналоги запчастини:1425407/1075565/1107698/98AB2M008BA/98AX2M008BA/98AX2M008BB/FORD:1780884/1802317/1810990/C1BC2M008AA/C1BC2M008AB/C1BC2M008AC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110219 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 87.5 мм |
| Товщина | 14.8 мм |
| Висота | 42.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴
