-25%

Колодки гальмівні задні Alfa 147 00-
810 ₴
607,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B110896
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110896 застосування до авто :
-AlfaRomeo:147(937),156(932)Berlina,156(932)SportWagon,GT(937)
-Fiat:Linea,(323)
Аналоги запчастини:9948338/9951222/9949334/77362275/77362276/77362675/77363341/9949332/ALFAROMEO:77362276/77362675/77364920/FIAT/LANCIA:77364567/77364839/77365858/77365786
B110896 застосування до авто :
-AlfaRomeo:147(937),156(932)Berlina,156(932)SportWagon,GT(937)
-Fiat:Linea,(323)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110896 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 95.7 |
| Висота [мм] | 43.9 |
| Товщина [мм] | 16.5 |
| Гальмівна система | LUCAS |
| EAN | 5901225711984 |
Аналоги запчастини:9948338/9951222/9949334/77362275/77362276/77362675/77363341/9949332/ALFAROMEO:77362276/77362675/77364920/FIAT/LANCIA:77364567/77364839/77365858/77365786
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110896 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 95.6 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Висота | 43.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 156, GT, Linea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607,50 ₴
