-25%

Фільтр паливний Chevrolet Captiva 2.2D 11-/Opel Antara 2.2CDTI 10-
756 ₴
567 ₴
- Готово до відправки
- Код: A120958
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120958 застосування до авто :
-Chevrolet:Captiva(C100,C140)
-Jeep:Cherokee IV,GrandCherokee IV
-Opel:Antara
FIAT/LANCIA:K04726067AA/GM:4818693/4820437
A120958 застосування до авто :
-Chevrolet:Captiva(C100,C140)
-Jeep:Cherokee IV,GrandCherokee IV
-Opel:Antara
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120958 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 67 |
| Висота [мм] | 83 |
FIAT/LANCIA:K04726067AA/GM:4818693/4820437
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120958 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 83 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Jeep, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Thema, 300C, Captiva, Grand Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴
