-25%

Колодки гальмівні задні Opel Omega A/B 86- /Vectra B 96-
792 ₴
594 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B110253
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110253 застосування до авто :
-Opel:Calibra,Omega(A),Omega(B),Senator(A,B),Vectra(B)
-SAAB:9
-3, I,9
-5, I,900
Аналоги запчастини:1605687/1605879/1605924/1605799/1605047/90273260/90485138/90540177/GM:1605005/1605006/1605026/1605031/1605883/77365754/90421528/9192125/9192126/9193476/9195058/9201354/4837241/SAAB:4837241/5057336/4836987/SCANIA:5057336/HOLDEN:77365754/CADILLAC:90487271
B110253 застосування до авто :
-Opel:Calibra,Omega(A),Omega(B),Senator(A,B),Vectra(B)
-SAAB:9
-3, I,9
-5, I,900
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110253 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 61.5 |
| Висота [мм] | 61 |
| Товщина [мм] | 16.5 |
| Гальмівна система | ATE-TEVES |
| EAN | 5901225710130 |
Аналоги запчастини:1605687/1605879/1605924/1605799/1605047/90273260/90485138/90540177/GM:1605005/1605006/1605026/1605031/1605883/77365754/90421528/9192125/9192126/9193476/9195058/9201354/4837241/SAAB:4837241/5057336/4836987/SCANIA:5057336/HOLDEN:77365754/CADILLAC:90487271
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110253 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 61.6 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Висота | 61.2 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Omega, 9-3, 9-5, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 594 ₴
