
Фільтр повітряний Mercedes Mercedes 507/609/709 86-94
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140689
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140689 застосування до авто :
-Mercedes:T2
MERCEDES-BENZ:0020949204/0020949404/A0020949204/A0020949404
A140689 застосування до авто :
-Mercedes:T2
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140689 |
| Довжина [мм] | 600 |
| Ширина (мм) | 170 |
| Висота [мм] | 60 |
| EAN | 5901225705426 |
MERCEDES-BENZ:0020949204/0020949404/A0020949204/A0020949404
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140689 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
