-25%

Фільтр повітряний Renault Trafic 2013- 1.6cdti
594 ₴
445,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A142107
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142107 застосування до авто :
-Fiat:Talento(296)
-Nissan:NV300(X82)
-Opel:Vivaro(B)
-Renault:Trafic III
NISSAN:1654600Q3K/1654600Q3M/GM:4422252/RENAULT:165460835R/165461783R
A142107 застосування до авто :
-Fiat:Talento(296)
-Nissan:NV300(X82)
-Opel:Vivaro(B)
-Renault:Trafic III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142107 |
| Довжина [мм] | 258 |
| Ширина (мм) | 209 |
| Висота [мм] | 70 |
NISSAN:1654600Q3K/1654600Q3M/GM:4422252/RENAULT:165460835R/165461783R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142107 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445,50 ₴
