
Фільтр паливний (M10X1,5) Citroen Jumper 3.0 Hdi 06.11-/Fiat Ducato 3.0Jtd 06.11-/ Peugeot Boxer 3.0Hdi 06.11-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A120945
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120945 застосування до авто :
-Citroën:Jumper III,(U9)
-Fiat:Ducato(250,290) III
-Peugeot:Boxer(U9)
CITROEN/PEUGEOT:1610192280/1614157280/FIAT/LANCIA:1371439080/77366565/77367412
A120945 застосування до авто :
-Citroën:Jumper III,(U9)
-Fiat:Ducato(250,290) III
-Peugeot:Boxer(U9)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120945 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з ущільненнями |
| Висота [мм] | 195 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 85 |
| Впускн. ∅ [мм] | 9.5 |
| Випускн.-⌀ [мм] | 8 |
CITROEN/PEUGEOT:1610192280/1614157280/FIAT/LANCIA:1371439080/77366565/77367412
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120945 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 195 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
