
Фільтр повітряний Mercedes Sprinter 2,2-2,9 95- VW LT 2,5 96-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140734
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140734 застосування до авто :
-Mercedes:Sprinter
-Volkswagen:LT II
Аналоги запчастини:2D0129620A/MERCEDES-BENZ:0030948304/A0030948304/A6900947004
A140734 застосування до авто :
-Mercedes:Sprinter
-Volkswagen:LT II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140734 |
| Довжина [мм] | 315 |
| Ширина (мм) | 277 |
| Висота [мм] | 80 |
| EAN | 5901225705709 |
Аналоги запчастини:2D0129620A/MERCEDES-BENZ:0030948304/A0030948304/A6900947004
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140734 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
