-25%

Фільтр повiтряний Fiat Ducato/Citroen Jumper III/Peugeot Boxer III 2.2,3.0Hdi 06-
576 ₴
432 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141206
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141206 застосування до авто :
-Citroën:Jumper III,(U9)
-Fiat:Ducato(250,290) III
-Peugeot:Boxer(U9)
Аналоги запчастини:1444SQ/1444QV/1349042080/1359643080/1444SG/1444QT/CITROEN/PEUGEOT:1606402680/1611158280
A141206 застосування до авто :
-Citroën:Jumper III,(U9)
-Fiat:Ducato(250,290) III
-Peugeot:Boxer(U9)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141206 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 169 |
| Внутрішній діаметр | 97 |
| Висота [мм] | 303 |
| EAN | 5901225725424 |
Аналоги запчастини:1444SQ/1444QV/1349042080/1359643080/1444SG/1444QT/CITROEN/PEUGEOT:1606402680/1611158280
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141206 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 303 мм |
| Внутрішній діаметр | 97 мм |
| Зовнішній діаметр | 169 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴
