
Фільтр повiтряний Mitsubishi Pajero 2.3TD 2.5TD 2.8TD 86-89-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140163
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140163 застосування до авто :
-Mitsubishi:Pajero I,Pajero II,PajeroSport I
Аналоги запчастини:MZ311785/XD603384/MD603384
A140163 застосування до авто :
-Mitsubishi:Pajero I,Pajero II,PajeroSport I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140163 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 242 |
| Внутрішній діаметр | 164 |
| Діаметр 2 (мм) | 152 |
| Діаметр 3 (мм) | 74 |
| Висота [мм] | 147 |
| EAN | 5901225703361 |
Аналоги запчастини:MZ311785/XD603384/MD603384
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140163 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 147 мм |
| Внутрішній діаметр | 164 мм |
| Зовнішній діаметр | 242 мм |
| Сумісність з моделлю | Pajero, Galant |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
