Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142129 застосування до авто :
-SsangYong:Rodius II
SSANGYONG:2319009100
A142129 застосування до авто :
-SsangYong:Rodius II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142129 |
| Довжина [мм] | 298 |
| Ширина (мм) | 237 |
| Висота [мм] | 58 |
SSANGYONG:2319009100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142129 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 298 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

