-25%

Фільтр повiтряний Mercedes MB C-Class (W203) 00- MB S-CLAS
558 ₴
418,50 ₴
- В наявності
- Код: A1401982X
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A1401982X застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW202,C
-ClassW203,C
-ClassW204,CLC,CLK,CLS,E
-ClassC207,E
-ClassW211,E
-ClassW212,G
-modell,GL,GLK,M
-ClassW164,R
-Class,S
-ClassC215,S
-ClassC216,S
-ClassW220,S
-ClassW221,SL,SLK
MERCEDES-BENZ:A1120940004/A1120940604/A2730940204/A2730940404
A1401982X застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW202,C
-ClassW203,C
-ClassW204,CLC,CLK,CLS,E
-ClassC207,E
-ClassW211,E
-ClassW212,G
-modell,GL,GLK,M
-ClassW164,R
-Class,S
-ClassC215,S
-ClassC216,S
-ClassW220,S
-ClassW221,SL,SLK
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A1401982X |
| Довжина [мм] | 355 |
| Ширина (мм) | 135 |
| Висота [мм] | 50 |
| EAN | 5901225774408 |
MERCEDES-BENZ:A1120940004/A1120940604/A2730940204/A2730940404
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A1401982X |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, CLS, G-Class, C-Class, SL, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418,50 ₴
