-25%

Фільтр паливний (для корпусів з датчиком води) VAG 1,6Tdi 12-
522 ₴
391,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A120932
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120932 застосування до авто :
-Audi:A3(8V1,8VA,8VS,8V7),Q3(8U)
-Seat:Ateca,Leon III
-Skoda:Karoq,Kodiaq,Octavia(A7),Octavia,(A4,Tour)
-Volkswagen:Arteon,Beetle(5C1,5C7),Golf VII,Golf VII,ALLTRACK,GolfSportsvan,Jetta,PassatB8(3G2,3G5),PassatB8ALLTRACK,Scirocco(137,138),T
-Roc,Tiguan II,Tiguan II,USA,Touran III
A120932 застосування до авто :
-Audi:A3(8V1,8VA,8VS,8V7),Q3(8U)
-Seat:Ateca,Leon III
-Skoda:Karoq,Kodiaq,Octavia(A7),Octavia,(A4,Tour)
-Volkswagen:Arteon,Beetle(5C1,5C7),Golf VII,Golf VII,ALLTRACK,GolfSportsvan,Jetta,PassatB8(3G2,3G5),PassatB8ALLTRACK,Scirocco(137,138),T
-Roc,Tiguan II,Tiguan II,USA,Touran III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120932 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 77 |
| Внутрішній діаметр | 9 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 94 |
| Висота [мм] | 138 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120932 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 138 мм |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Superb, Caddy, Tiguan, Formentor, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Q3, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391,50 ₴
