
Фільтр повітряний Citroen C4 2.0 Hdi 04- Peugeot 3008/307/308/5008/RCZ 2.0 Hdi 04-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A141244
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141244 застосування до авто :
-Citroën:C4GrandPicasso I,C4Picasso I
-Peugeot:3008 I,307,308(T7)
Аналоги запчастини:1444QP/1444QQ/CITROEN/PEUGEOT:1444RP/1444TE/1444RN
A141244 застосування до авто :
-Citroën:C4GrandPicasso I,C4Picasso I
-Peugeot:3008 I,307,308(T7)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141244 |
| Довжина [мм] | 272 |
| Ширина (мм) | 166 |
| Висота [мм] | 80 |
| EAN | 5901225743824 |
Аналоги запчастини:1444QP/1444QQ/CITROEN/PEUGEOT:1444RP/1444TE/1444RN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141244 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 5008, DS5, 3008, 307, 308, DS4, RCZ, C4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
