
Фільтр повітряний Hyundai Galloper 2.5 TD -03/Mitsubishi L 300 -03
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140071
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140071 застосування до авто :
-Mitsubishi:Galloper,L300
Аналоги запчастини:70243163/71167808/74907795/1909139/9957615/5011546/A830X9601BRA/5011312/A830X9601NA/MZ311790/MD603346/MD603446/6424691/5198872/5198871/8994750/7998968/0003564042/RENAULTTRUCKS:0003564042/YANMAR:12185012510/52195012510/KUBOTA:1560611081/1560611080/1943311080/1943311081/7000011080/K560611081/JOHNDEERE:21X25035A/41X10896A/AH19582H/AH19852/AH19852H/AL17255/AT1130N/AT17370T/AT17391T/AT18649T/AT18650T/AT19852H/AT20728/RE45825/PERKINS:26510216/26510093/PF60017/CUMMINS:6598492/LIEBHERR:7211197/ISUZU:1142151350/5142150110/9142151521/MITSUBISHI:9136101900/MZ311790/ROVER:NTC660/VOLVO:6050041
A140071 застосування до авто :
-Mitsubishi:Galloper,L300
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140071 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 133 |
| Внутрішній діаметр | 72 |
| Внутрішній діаметр 1(мм) | 17 |
| Діаметр 3 (мм) | 157 |
| Висота [мм] | 289 |
| EAN | 5901225702579 |
Аналоги запчастини:70243163/71167808/74907795/1909139/9957615/5011546/A830X9601BRA/5011312/A830X9601NA/MZ311790/MD603346/MD603446/6424691/5198872/5198871/8994750/7998968/0003564042/RENAULTTRUCKS:0003564042/YANMAR:12185012510/52195012510/KUBOTA:1560611081/1560611080/1943311080/1943311081/7000011080/K560611081/JOHNDEERE:21X25035A/41X10896A/AH19582H/AH19852/AH19852H/AL17255/AT1130N/AT17370T/AT17391T/AT18649T/AT18650T/AT19852H/AT20728/RE45825/PERKINS:26510216/26510093/PF60017/CUMMINS:6598492/LIEBHERR:7211197/ISUZU:1142151350/5142150110/9142151521/MITSUBISHI:9136101900/MZ311790/ROVER:NTC660/VOLVO:6050041
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140071 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 289 мм |
| Внутрішній діаметр | 72 мм |
| Зовнішній діаметр | 133 мм |
| Сумісність з моделлю | L 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
